Prekių ženklai

 • OSRAM

  Osram yra populiariausias apšvietimo įrangos gamintojas ir originalių atsarginių dalių tiekėjas didiesiems automobilių bei priekinių žibintų gamintojams. Tarp OEM ir atsarginių automobilinių lempučių rinkos, nėra jokio kokybės skirtumo.

  Kompanija Osram nuolatos tobulina standartinius žibintus, siekdama pagerinti lempučių patvarumą, ryškumą ir tarnavimo laiką, kad vairuotojai jaustųsi kuo patogiau. Galima paminėti šias gerai žinomas ir vertinamas automobilių vairuotojų Lietuvoje lempučių grupes: Ultra Life, Night Braker Plus, Cool Blue Intense ir Silverstar.

  www.osram.com
 • WD-40

  WD-40 istorija yra kilusi iš kosmoso pramonės. WD-40 buvo išrastas siekiant apsaugoti raketos Atlas Missile išorę nuo rūdžių ir korozijos. Po kelių sėkmingų WD-40 metų, produkto kūrėjas Norm Larsen nusprendė pasiūlyti WD-40 kaip daugiafunkcį produktą, kurį būtų galima naudoti ir buityje. Pirmieji gaminiai parduotuvėse atsirado 1958m. Šiandien WD-40 yra naudojamas daugelyje prekybos sričių dėl savo unikalių ir universalių savybių. Kiekvieną dieną pasaulyje parduodama apie 1 mln. WD-40 aerozolių.

  Platesnę informacija apie WD-40 rasite Facebook puslapyje

 • STP

  JAV automobilių priedų ir tepalų gamintojo prekės ženklas. Tai aukštos kokybės priedai benzininiams ir dyzeliniams automobiliams, kurie mažina kuro sąnaudas ir gerina variklio darbą.

  www.stp.eu
 • CONCEPT CHEMICALS

  Chemikalai ir dangos profesionaliai automobilių priežiūrai iš Anglijos, atitinkantys griežčiausius Europos standartus. Skirti tiems, kurie tvarkydami automobilius užsidirba pragyvenimui automobilių plovyklose, parodų salėse, poliravimo dirbtuvėse, autoservisuose.

  Nuo įkūrimo 1987 metais kompanija Concept Chemicals & Coatings nepaprastai ištobulėjo ir dabar laikoma vienu pagrindinių gamintojų aukštos kokybės valymo ir prekinę išvaizdą gerinančių gaminių profesionaliam naudotojui Europoje.

  www.conceptchemicals.com
 • ARMORALL

  Vienas pagrindinių autokosmetikos gamintojų pasaulyje, kuris daugiau kaip 50 metų rūpinasi, kad automobilių vairuotojai, važiuodami savo transporto priemone, išsaugotų išskirtinumo pojūtį. Siūlome daugybę įvairių servetėlių ir interjero priežiūros priemonių.

  Tai pirma įmonė pasaulio istorijoje, pradėjusi gaminti automobilių interjero priežiūros priemones, saugančias paviršius nuo žalingo UV spindulių poveikio.

  www.armorall.eu
 • ASTONISH

  Nebrangios cheminės valymo medžiagos automobiliams. Ekologiškos, 100 % perdirbamos valymo priemonės, skirtos tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui. Sudėtyje neturi fosfatų.

  Getz asortimente yra: apsauga nuo rasojimo, automobilio vidaus valymo priemonės, ratų diskų valymo priemonė, variklio ploviklis, šampūnas, vabzdžių ir riebalų šalinimo priemonė ir kitos.

  www.astonishcleaners.com
 • MOTIP

  Motip – tai įmonė, turinti didelį aerozolių asortimentą ir pirmaujanti automobilių, DIY ir pramonės šakose Europoje.

  Kompanija įkurta 1946 sukaupė ilgalaikę patirtį, aukšto lygio žinias ir kruopščiai specializuojasi kuriant, gaminant ir platinant aerozolius ir teptukus įbrėžimams šalinti. Motip kasmet pagamina daugiau nei 80 milijonų aerozolių.

  www.motip.com
 • 3CV

  3CV prekinį ženklą gamina Proquimetal. 3CV apima produktus variklių apsaugai visų tipų transporto priemonėms. Nuo pat įsikūrimo Proquimetal buvo būdingas nuolatinis ir pastovus augimas. Ši kompanija visada prisitaiko prie sparčiai augančios rinkos poreikių.

  Proquimetal kuria vis labiau draugiškus aplinkai produktus. Naudojamos žaliavos yra biologiškai skaidomos ir gaunamos iš atsinaujinančių šaltinių.

  www.proquimetal.es
 • STAC PLASTIC

  Stac Plastic pagrindinės veiklos kryptys yra dvi:

  - pramoniniai skysčiai ir aerozoliai
  - techniniai skysčiai ir aerozoliai automobiliams ir dviračiams.

  Ši kompanija visada išsiskyrė savo gaminamų aerozolių kokybe pasaulyje. 1999m. Stac Plastic gavo kokybės sertifikatą pagal ISO 9002:2001 ir iki šiandien gaminami produktai atitinka ISO 9001:2000 standartus.

  www.stacplastic.com/en
 • PRO SEAL

  Pro Seal produktai automobiliams yra sukurti taip, kad atlaikytų ekstremalias variklių apkrovas. Karštis, trintis, vibracija ir spaudimas yra nepalankios sąlygos, kurias turi įveikti klijai ir hermetikai.

  Pro Seal – puikus sprendimas automobilių remontui, įskaitant tarpinių keitimą, radiatoriaus ar kuro bako sandarinimą.

  www.supergluecorp.com

 • SIMONIZ

  Tai seniausias automobilių priežiūros priemonių prekinis ženklas JAV. Ilgesnė nei 100 -to metų patirtis užtikrina puikią gaminių kokybę, kuri suteikia rinkoje pirmaujančio gamintojo vardą.

  18 mokslininkų naudodami 58 skirtingas metodikas jau daugiau nei 2000 val. bando ir tobulina Simoniz gaminius. Simoniz automobilių vidaus ir išorės priežiūros asortimento produktai yra tai, ko Jums reikia norint išlaikyti savo automobilį kaip naują.

  www.holtsauto.com/simoniz
 • SUPER HELP

  Italijoje veikianti įmonė, kurios asortimente galima rasti nebrangių autokosmetikos, techninių tepimo priemonių, žiemos sezono prekių, padangų remonto priemonę. Tai svarbiausi produktai už prieinamą kainą.www.super-help.com

 • WUNDER-BAUM

  Oro gaivikliai WUNDER-BAUM® yra vieni iš žinomiausių ir populiariausių oro gaiviklių pasaulyje. Rinkoje parduodami skirtingų spalvų, dizaino ir kvapų sausi popieriniai eglutės formos lapeliai, taip pat skysti oro gaivikliai su unikaliomis kvapų išgarinimo sistemomis. WUNDER-BAUM® yra įdomaus dizaino ir subtiliai puošia bet kokį automobilį ar kambarį.

  www.wunderbaum.com

 • ALCA

  Alca® yra vienas iš pirmaujančių valytuvų, automobilių aksesuarų, atsarginių detalių ir įrankių prekės ženklų Vidurio ir Rytų Europoje. Dėka puikiai išvystyto kokybės valdymo ir efektyvios sąnaudų kontrolės pasiekiamas vartotojui patrauklus kainos ir kokybės santykis. Optimizuojant gamybos ir transportavimo procesus, kompanija prisideda prie gamtos išteklių išsaugojimo ir aplinkos taršos sumažinimo.

  alca-germany.com

 • HEYNER

  Heyner® yra vienas iš lyderiaujančių valytuvų prekės ženklų Vidurio ir Rytų Europoje. Originalūs Heyner® standartiniai, berėmiai, hibridiniai, sunkvežimių valytuvai ir pakeitimo gumelės atitinka ISO TS16949 kokybės standartus. Aukštos kokybės guma su NANO grafitine danga užtikrina ypatingai ilgą naudojimo laiką. Optimizuojant gamybos ir transportavimo procesus, kompanija prisideda prie gamtos išteklių išsaugojimo ir aplinkos taršos sumažinimo.

  heyner-pro.com

 • CAPSULA

  Capsula® yra vienas iš pirmaujančių vaikiškų automobilinių kėdučių prekės ženklų Vidurio ir Rytų Europoje. Capsula® vaikiškos automobilinės kėdutės yra ergonomiškos ir atitinkančios aukščiausią tarptautinį standartą – direktyvą ECE-R 44/04. Kompanijos siūlomas asortimentas apima visas vaikų amžiaus grupes nuo 0 iki 12metų. Optimizuojant gamybos ir transportavimo procesus, kompanija prisideda prie gamtos išteklių išsaugojimo ir aplinkos taršos sumažinimo.

  c-capsula.de

 • BOSCH

  Valytuvai Bosch pasižymi puikiomis valymo savybėmis net ir ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Vairuotojai juos renkasi dėl optimalaus matomumo ir saugesnio vairavimo. „Auto Motor und Sport“ ir „Auto Bild“ žurnalų skaitytojai išrinko Bosch valytuvus kaip geriausius valytuvų kategorijoje.

  www.bosch.com

 • PITSTOP

  PIT STOP produktų liniją sudaro langų plovimo, aušinimo ir techniniai skysčiai. Visus juos vienija aukščiausia kokybė.
  Langų plovimo, aušinimo ir techniniai skysčiai yra būtini kiekvienam automobiliui, šių produktų kokybė garantuoja vairuotojo saugumo ir transporto priemonės ilgaamžiškumą.

 • ASPEN

  Aspen“ įkurta 1988 m., siekiant pagerinti miškininkystės darbuotojų darbo aplinką, nes jiems ištisas dienas tekdavo justi kenksmingų grandininių pjūklų išmetamųjų dujų poveikį. Alkilato pranašumus lyginant su įprastu benzinu pastebėjo „Volvo“ degalų ekspertas Rolandas Elmängas. Viskas prasidėjo Lerume prie Aspeno ežero, iš čia kilo ir bendrovės pavadinimas. Šiandien bendrovė „Lantmännen Aspen“ įsikūrusi Hindoso vietovėje, netoli Geteborgo ir priklauso „Lantmännen Group“ – vienai didžiausių įmonių grupių Šiaurės regione.

  aspenfuel.co